Виж само едно мнение
  #2260  
Стар 26th January 2010, 09:17
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Гардже, и аз имам пъпка на г.... Всъщност 2 - една насред бузата, другата в сгъвката, дето опират гащите и много боли. Заедно ще се оплакваме.
Обаче е хубаво, че Неданеда се върна. Напоследък има много нови сладурани, но ми липсват ветеранките, които заварих във форума, когато се включих. И ти си там, Недич. Някои зачезват по за месеци. Слава богу - и Далилка пак взе да ни навестява. А ти не се покривай пак. Как караш студовете? Есента беше болничка и да не вземе пак да те прецака имунната система. А, и да не забравя - не ям много млечни. Сутрин няколко лъжици мляко, колкото да омекнат триците, няма и половин кофичка. Изварата е между 100-150 г. И не всеки ден.
Момичета, наясно съм, че много ви обърквам. Но не искам да си крия главата в пясъка. Ще следим развоя при мен, защото ще е от полза и за други случаи. В тази връзка, ако някой се тревожи, че ще напусна форума - нямаааа.
Данискииии, не е проблемът, че задържам. Качваааааам! За 20 дена - 4 кила! Без прегрешения.
Невърмор, мерси, че искаш да ме успокоиш. Между другото, вярно е, че човешкият организъм много прилича на мечешкия. Включително по нуждата от зимен сън. Организмът изпада в летаргия, метаболитните процеси се забавят и пр. Обаче не съм съгласна, не ме устройва
Доволна, това с виното - с Дюкан и без него е ясно: ще се пие!
Упс! Чак сега видях, че имам нови лични съобщения. Голем заплес съм. Хайде, ще се види (четем) по-късно