Виж само едно мнение
  #872  
Стар 12th May 2010, 15:22
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Натали, това с лекарствата ми е познато. Минала съм по тоя път. Но тогава не знаех, че има режими на хранене, които съпътстват приема на хормони. Никой лекар не ти казва, защото не е негов ресор. Дори, когато се оплакваш, че пълнееш, ти се дразнят и ти казват "това да ти е проблемът!" Особено ако наистина си зле. Но станалото - станало. Сега да ти кажа за изследванията. Докторята в момента гледат съсредоточено в твоя проблем. Разните съпътстващи проблеми и странични ефекти не ги интересуват. Не знам в кои лаборатории можеш да си направиш качествени тестове за наличното съдържание на витамини и микроелементи в организма. (Ще трябва да си го платиш, естествено). Никой не търси дефицити, щом няма заболяване. Дебелеенето все още си е на наша сметка - така е по-лесно - лакоми сме и това е. (Макар че в повечето случаи е вярно). Та ти си вземи хром, нищо не ти струва. Нито пък ще е кой знае колко скъпо. Нито пък можеш да пострадаш. Сама си проследи нещата. Връзката между хромов дефицит и глад за сладко е доказана.
Между впрочем аз хич не обичам сладко, но като ми падне кръвната захар - прияжда ми се. 2 лъжици захар от буркана и си пушка. Но не става за 5 минути. Трябва да подейства. И ако не знаеш това, продължаваш да мааш сладко, докато се оправиш - поне 15 минути. Да не мислиш, че като ида на кръвно изследване, то дава проблеми с кръвната захар? Ами, всичко си ми е наред. Това са моментни състояния и дори и да не взема сладко, ще минат. Та ти си купи хром.
Отговори с цитат