Виж само едно мнение
  #33  
Стар 21st June 2007, 07:56
sesito_man sesito_man не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 24
Изпратете съобщение чрез ICQ до sesito_man
По подразбиране

Ще започна от това, че наистина май се оказва, че Snoorise нама дълготраен ефект.Трябва да се увеличава дозата.

Относно операцията: оказа се че може да се направи и в ИСУЛ и в Пловдив, за съжаление забравих в коя болница.Със сигурност има сайт и след по упорито търсене ще успеете да я намерите.За мен това е твърде рестриктивен метод.Препоръчвам преди това да се направи полисомнография.Такова изследване може да се направи в "Св.Наум"- 4-ти километър и знам и една частна клиника в Бъкстон. В "Св.Наум" ще искат да направят 2 изследвания за 2 нощи, което струва 300 лева.В частната клиника ще направят 1 за 300 лева.Резултатът е един и същ.В частната клиника изследването е съпроводено и с видео наблюдение.След провеждането на изследването и в зависимост от резултата се назначават и мерките за предотвратяване.Единият от начините е с едно апаратче което подпира небцето и пречи на хуркането.Ако проблема е по-сериозен се препоръчва спането с нещо като инхалатор. Слага се маска на носа и устата, която е свързана с тръба към устройството.

Ако имате още въпроси ще Ви отговоря. На мен ми предстои да си направя полисомнография.
__________________
мижи, да те лажем
Отговори с цитат