Виж само едно мнение
  #46  
Стар 26th September 2007, 17:11
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

извинена си, universe - и всеки може да пусне нещо, което смята за интересно. ти също. много други потребители го правя- изравят стари темички, по които имат интерес. това не те дразни, но щом е от мен е проблем! в заглавието на темата има "...и нейните алтернативи" въпросните 2 темички имат отношение към тях.

Ако се хващаме за буквата и гастропластиката в никакъв случай не спада към козметичната хирургия.
Ти колко пластични хирурзи познаваш, които правят бариатрични операции (аз само 1, но той е и онколог..)
А специално стомашните балони пък се поставят от гастроентеролог - също не са пластични хирурзи...

Така че се помещаваме в Пластична по съвместимост, понеже както вече споменах няма раздел Непластична хирургия. Ако толкова те дразни моето мнение можеш поне да не отваряш тази тема и ще имаш по-малко поводи да се дразниш. Разбира се, винаги си добре дошла, щом си позитивно настроена. За мене не е важно, дали някой ми е симпатичен или не, дали аз съм му симпатична или пък не, важното е да си помагаме и подкрепяме взаимно! Ти избираш.
Отговори с цитат