Виж само едно мнение
  #6  
Стар 4th March 2009, 20:49
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Шаркче, така е, напълно си права, аз просто не ги написах тези неща, защото смятам, че те влизат в предварителното проучване преди покупката и тя си зависи от тях. На мен ми го вкараха яко и откъм застраховки, и откъм данъци и въпреки това засега си струва- ние решихме да вземем нещо за по- малко пари, в което после да инвестираме по собствен вкус когато и колкото можем. Да, ама на държавата не й пукаше, че къщата на нищо не прилича- те сами си изпратиха човек, който да я оцени наново и да се изчисли данъка според неговата оценка. Тоя пич освен състоянието на къщата взе под внимание това, че в момента там се строи нова инфраструктура, ново тва, ново онова и накрая наби една цена, от която се втрещихме След обжалване ни намалиха крайната сума с малко, ама пак е огромна (а то и обжалването не беше без пари, трябваше и нов оценител да излиза... абе 1001 неща). Ако сега пак трябва да купуваме, нещата са ми много по- ясни, ама нейсе, за следващата къща на морето вече знам, само пари трябва да намеря
Отговори с цитат