Виж само едно мнение
  #8  
Стар 5th August 2009, 18:03
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Аз си продадох апартамента в БГ, взех горе долу прилична сума за настоящия момент. Сега съм изправена пред дилемата дали да тегля заем и да си търся жилище тук, или да помогна на приятеля ми да си изплати неговото (така или иначе живеем заедно и планираме семейство). Аз съм за втората опция, понеже не ми се занимава с заеми а и не ни трябват 2 жилища, 1 е достатъчно. Но родителите ми се притесняват че при това положение, ако някога се разделим, и аз увисвам, сещате се... Някакви съвети какъв е най добрия вариант, хем да му помогна, хем да съм "застрахована" да не остана на улицата? Имаме си доверие с приятеля ми, той е финландец и е много добър човек, адски много ми помага за всичко и ми търпи глезотиите и мрънканията Аз съм много препатила в миналото си и затова трудно се доверявам, но на него имам пълно доверие за всичко. Изтърпя ми всички "тестове". Затова аз не съм притеснена, но не знам как да обясня на родителите ми. P.С. Извинявам се ако темата е малко оффтопик , но все пак става въпрос за жилище
Отговори с цитат