Виж само едно мнение
  #2  
Стар 21st June 2015, 09:31
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

Здравей,
аз два пъти съм правила пермаментен грим на различни места. Първи път през 2012г. в едно студио на Арсеналски при едно момиче - Еми, много прехвалена в бгмама. Първо веждите се очертават с молив, след което се прави самата процедура. Аз сама си очертах дясната вежда, защото това, което тя ми предложи като форма беше изключително неестествено. В край сметка дясната вежда стана перфектна, но лявата не можа да я докара по-форма. След месец и половина имаше ретуш и корекция, която пак не уеднакви двете вежди. Това не беше най-лошото - не работеше особено стерилно по моя преценка, в края на процедурата с ръкавиците по които имаше лимфна течност от мен вземаше крем от тубичката и ме мажеше. Аз естествено и направих забележка, но след дъжд качулка, цяло чудо е че не лепнах нещо.
Втория път - преди два месеца при Бисерка Петрова. Тя определено работи стерилно по мои наблюдения, доволна съм от формата, едната вежда е малко по-тъмна от другата, но там от дете имам белег и може би това е повлияло.
Колкото до въпроса ти - веждите избледняват с времето и визуално изглеждат по тънки. Няма да се наложи при следващата процедура да се удебеляват. Лошото в случая е, че цветът старее и изглежда по-мътен. Кафявите започват леко да червенеят особено на слънце, а черните стават сиво-синкави.
Има техники косъм по косъм, както и 3D, които водят до изключително естествен резултат, аз много съжалявам че не разпитах преди да си направя стандартни.
Ако имаш въпроси питай.
Отговори с цитат