Виж само едно мнение
  #3  
Стар 21st June 2015, 11:38
Аватара на sweet_dreams
sweet_dreams sweet_dreams не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 172
По подразбиране

Хей, благодаря ти много за бързия и подробен отговор! Не очаквах, че някой ще се включи толкова бързо Да, и аз съм виждала резултати "косъм по косъм" и изглежда добре. Разбира се най-важното е да попаднеш на добър професионалист, аз съм се спряла вече на такъв, имам и час за септември, но реших и да поразпитам повечко за всеки случай. Цветът малко ме притеснява, защото когато се рисувам с молив, използвам сив цвят! Който е мноооого, ама много трудно да се намери по магазините, понеже навсякъде имат черен, кафяв или "рус" Но на моите вежди единствено сивият цвят стои естествено, понеже черното ми идва прекалено тъмно, а кафявото... с извинение стои като лайняно на веждите ми. Явно с времето като избледнее цвета, ще трябва пак да ги пооправям с молив, което не е проблем - пак ще е по-лесно, отколкото сега, когато си рисувам цялата форма от до.
Другото, от което ме беше страх в началото, беше да не ми паднат косъмчетата на веждите и да остане само перманентният грим, но говорих за това с жената, която ще ми ги прави, и тя ме увери, че работи с "проверени" гримове или там както се казват, че не са агресивни и няма да имам проблем с падане на косъмчета.
Общо взето ти ми отговори на въпроса, който най- ме интересуваше, дали с времето се размива гримът или просто избледнява. Ако просто избледнява и не става по-широка веждата, супер - правя ги Само дано съм улучила добър човек да ми ги направи, намерих я във фейсбук, разгледах снимки и изглеждат доста добре...
Отговори с цитат