Виж само едно мнение
  #3005  
Стар 27th August 2017, 08:34
marya marya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, момичета! И аз съм една от тези, които цял живот мечтаят за хубав нос. Следя от половин година форума и съм изчела всички коментари. Благодаря на всички, които подробно са описали преживяванията си покрай операцията, престоя си в Турция и възстановяването си! Бях си обещала един ден и аз да пиша подробно, ако и на мен се случи, но уви, няма да имам такъв шанс. Затова ще споделя поне впечатленията си от консултацията с Илхан. Беше много непринуден, любезен и ОБЕКТИВЕН! Аз съм със здравословен проблем, говорихме по този въпрос и човека любезно ми каза, че съжалява, но не си струва риска за една операция на носа. Разбира се, че бях крайно разочарована, но най-важното е един лекар да казва истината в очите, независимо, дали тя ни харесва или не. Чест му прави, че не поема непремерени рискове. Много ми е тъжно, че при мен нещата няма да се получат и трябва да се сбогувам с мечтата си за красив нос, но искам да дам кураж на всички, които са се отправили по този път и да им пожелая успех. Знайте, че физическата болка се забравя (то дори май няма такава при тази операция), а сумата не е никак малка, но не е и непосилна за събиране. Последно само да кажа и за Chocolate, че е едно много мило и прекрасно същество, и дори не мога да си представя, че някога е имала нужда от пластична операция.
Отговори с цитат