Виж само едно мнение
  #3007  
Стар 29th August 2017, 17:40
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marya Виж мнението
Здравейте, момичета! И аз съм една от тези, които цял живот мечтаят за хубав нос. Следя от половин година форума и съм изчела всички коментари. Благодаря на всички, които подробно са описали преживяванията си покрай операцията, престоя си в Турция и възстановяването си! Бях си обещала един ден и аз да пиша подробно, ако и на мен се случи, но уви, няма да имам такъв шанс. Затова ще споделя поне впечатленията си от консултацията с Илхан. Беше много непринуден, любезен и ОБЕКТИВЕН! Аз съм със здравословен проблем, говорихме по този въпрос и човека любезно ми каза, че съжалява, но не си струва риска за една операция на носа. Разбира се, че бях крайно разочарована, но най-важното е един лекар да казва истината в очите, независимо, дали тя ни харесва или не. Чест му прави, че не поема непремерени рискове. Много ми е тъжно, че при мен нещата няма да се получат и трябва да се сбогувам с мечтата си за красив нос, но искам да дам кураж на всички, които са се отправили по този път и да им пожелая успех. Знайте, че физическата болка се забравя (то дори май няма такава при тази операция), а сумата не е никак малка, но не е и непосилна за събиране. Последно само да кажа и за Chocolate, че е едно много мило и прекрасно същество, и дори не мога да си представя, че някога е имала нужда от пластична операция.
marya, много ти благодаря за милите думи, коментарът ти ме усмихна до уши! Съжалявам, че здравословният ти проблем не ти позволява да се подложиш на подобна интервенция, но в крайна сметка здравето ни е най-важно, а ти си много лъчезарна и красива и без нея!
Отговори с цитат