Виж само едно мнение
  #290  
Стар 20th January 2015, 01:20
Аватара на Arizonna
Arizonna Arizonna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от borislava_a Виж мнението
Здравей, аз се оперирах при др. Пеев преди 20 дни и съм много доволна! Като човек е много внимателен и симпатичен. Резултатът от операцията към момента мога да кажа, че вече много ми харесва. В началото бяха много грозни и чак се депресирах, но доста се променят, буквално всеки ден са различни. Виждат ми се много еднакви и симетрични за сега, така че към момента съм изцяло удовлетворена! Само да вметна, че аз показах на др. Пеев снимки- какво не харесвам и какво харесвам и не знам дали си внушавам, но гърдите ми наистина са такива, каквито ги пожелах! И съм много благодарна на др. Борисов- анестезиологът! Ако искаш снимки дай поща.
Борислава, голямо благодаря за снимките! Мисля, че си се сдобила със страшно хубави гърди и като за 20 дневни изглеждат съвършено. Пу-пу! Да не ги урочасам! Би ли ми припомнила с какви кубици си, кръгли или капковидни? Като ги гледам сега са внушително пищни , а преди операцията имаше ли си гърди, или беше с нулев старт?

Аз вече тотално се разколебах от избора си за кубиците... Като се знам каква съм грандоманка във всичко, тези 355сс така ще почнат да ми малеят, ще се депресирам и ще съжалявам много. А поне това мога да си спестя черпейки от опита на повечето мацки тук, а и на някои приятелки. За това ще се спра на максималния вариант, който беше 420 май. Трябва да се обадя на док и да изкоментираме новото 20.

Последно редактирано от Arizonna : 20th January 2015 на 01:24
Отговори с цитат