Виж само едно мнение
  #35  
Стар 22nd June 2007, 06:41
velvet_81 velvet_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 17
Изпратете съобщение чрез ICQ до velvet_81
По подразбиране

Благодаря ви От Стара Загора сме, така че евентуално варианта в Пловдив ни устройва. Това за апаратчето нещо ми се струва не много удачен вариант. Не че знам за какво става дума точно, но спане с апаратче си мисля че няма да му хареса (и е нормално). Но си прав, Сесито, че първо трябва да се направят изследвания. Може би ще помислим за полисомнографията. Естествено няма да избързваме с операции.Но това за безкръвната операция така ме обнадежди че просто нямам думи
Много е кофти, че не мога да си го гушкам... Защото на сутринта няма да мога да си отворя очите, за да ида на работа, както и той. А и ще се чувства гузно сигурно..Затова засега поразреждаме спането в едно легло. Както и да е
Просто искрено се надявам, че има изход, и то ефективен и дълготраен - все пак ми е мил и не искам да се подлага на такива неща, а след 2 месеца пак да е същото.
Не е с наднормено тегло, но пуши. Майка му обаче казва, че го е чувала да хърка още на 18-20, така че едва ли е и от това...Тя е лекар и говорихме за премахването на трета сливица (защото той има) - според нея при зрелите вече хора, това не спира хъркането, а само ако се направи докато е малко детето. Незнам...
Ако има и други мнения (особено на преминали през този етап, и то успешно)ще се радвам да ги споделите тук
Отговори с цитат