Виж само едно мнение
  #39  
Стар 1st February 2011, 19:16
Lidija Klarova Lidija Klarova не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране Blepharoplastika

Otnovo bih iskala da ve zagovorja za blepharoplastikata. Otdavna sa kanja da se operiram i vse njamam kuraz tova da napravja. Opitah se da se svarza s DR Tepavicharova, no tja ne odgovatja na tezi telefoni na koito zvanjah. I taka ostavih tova. Mislja si mozebi ne e recheno da stane.
Inache predi 14 god. si napravih rhinoplastika, od kojato sam gore dolu dovolna, makar che kakto i drugi tuka imam od ednata strana savsem leko vdlabvane, no tova e zashtoto doktorat e shchupil samo ednata strana na kosta na nosa, a drugata strana e zapazena, taka che s tazi strana as i disham, dokato tazi strana kadeto e shchupena kosta malko mi e zatrudneno dishaneto. Sashto predi 5 godini si napravih redukcija na grdite od kojato operacija sashto sam gore dolu dovolna. Iskah da mi gi namalat grdite poveche no, no uvi doktora samo gi e povdihnal i e izrezal nekade okolo 200 gr, ne poveche. Taka che sled opercijata noseh si starite sutjeni, makar che iskah da imam po malki gardi. Mozete da me pitate ako ve interesuva neshto poveche
Отговори с цитат