Виж само едно мнение
  #2  
Стар 9th February 2014, 19:03
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИЗТ Виж мнението
Преди бях написала това на Нелс на личен,но сега го споделям и тук.Джамбазов е моят човек!Първо от него лъха едно опияняващо спокойствие.Ръцете му са добре подържани,а движенията съпроводени с много финес.Той ми пипаше носа,както художника хваща четката и започва да рисува върху платното.Тонът му е спокоен,тембърът ти действа релаксиращо.....хахахахахах: ))Луда съм нали?!
Tова как ти се струва ? Смяташ, че от мненията на недоволните и доволните можеш да се ориентираш ли ? Как точно мислиш да се случи това, на базата на бройката ли ще решаваш кой да е правилният избор ?

Сега дори се замислих, че хирурзите могат дори да фотошопират някои от снимките които ще покажат на пациентите. Най-много ме притесняват точно тези най-трудните случаи като твоят с камбести върхове за стесняване. За това снимките от форумите са най-ценни, а аз все още не съм видял нито една снимка тук на такъв случай като твоят.

Предполагам си видяла снимките които показах тук - http://www.tialoto.bg/forum/showpost...postcount=1288
и мен също ме интересува макар и да не свързано с моя случай, но бих искал да видя подобни резултати в България, а няма как да няма такива носове оперирани.
Отговори с цитат