Виж само едно мнение
  #6  
Стар 10th February 2014, 16:16
yokopero yokopero не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 14
По подразбиране

Благодаря за бързите отговори Pufpaf. Самата знам, че камбестите върхове са сложни и няма хирург в България, който да може да се справи с тях. Точно тази жена и аз я гледах. Може би засега ще се примиря с моя връх и ще работя върху изкривената преграда. Иначе Dii, мога да направя компромис с времето и да го оставя за по-нататък . Четох и аз как при Джамбазов може да си назначиш консултация април чак, а операцията може изобщо и да не е 2014г :Д. Не бързам толкова с венчилото, просто предпочитах да имам повече от една година след риното. Засега мисля да се запиша за час при д-р ѝорданов и да видя какво ще ми каже. Ще се радвам и на това да намаля поне останалана част от носа и да се изправи малко. Просто искам по-меко излъчване, сега не съм грозна, даже нямам натрапчиви дефекти по него, но просто не е излъчването, което винаги съм искала. За операция навън не съм мислила, защото не смятам, че мога да си го позволя на този етап. Едва трети к,рс съм медицина и предпочитам да си запазя спестяванията за бъдещето си, пък когато сама започна да си печеля парите, тогава повече ще искам. Сега 2300лв няма да ме съборят, но 20 000 евро са съвсем различна сума.
Отговори с цитат