Тема: Стрии
Виж само едно мнение
  #14  
Стар 30th January 2006, 13:30
slan4iceto slan4iceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 27
По подразбиране

Мисля,че стриите се появяват и на хормонална основа.Винаги съм била слаба,но още като дете започнаха да ми се появяват по дупето и краката.Качих много килограми по време на двете ми бремености,но нямам нито една от този период!Коремът ми е гладък,макар,че изглеждах огромна.Направи ми впечатление,че като забременях още в началото стриите като че ли поизчезнаха,кожата ми стана по-гладка /имам впредвид на въпросните проблемни места/ и по-стегната.Пробвах какви ли не мазила,но нищо.Последно опитах с ампули на Lierac,които уж премахвали вече появили се стрии.Измазах 60 ампули,ама пак нищо.Вярно кожата се стегна,целулита поизчезна,ама...Забелязала съм и още нещо - като отслабна вярно,че някои стрии,особено от вътрешната страна на краката изчезват,ама после пак се появяват.Една приятелка беше много дебела и отслабна драстично,но трябва да ви кажа,че освен на ръцете горе,не се появиха никъде на друго място стрии! Доколкото знам през този период не се е мазала с нищо за предотвратяване на появата им.Много неприятен проблем са стриите,особено на плажа А забелязали ли сте,че рядко мъж има стрии?!Дали пак нещо хормоните..?!Ще се радвам ако някой е успял в борбата срещу стриите и го сподели с нас! С поздрав!
Отговори с цитат