Виж само едно мнение
  #202  
Стар 27th August 2010, 10:24
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Мише, и на мен ми беше мъчно за теб, а сега няма как да се засечем в скайпа, че сме на работа до 5 ч. заради жегите (и заради отпуските, че сме сериозно орехавели). Работя по твоя въпрос. Колежката ми ще се върне от Свищов другата седмица и ще ме свърже с дистрибуторката лично да говоря. Пиши ми на лични какво става с мъжото ти, че да питам какво е най-подходящо за него.
Мисля, че Зоната е най-правилното нещо, което някога съм правила. Ще продължавам. Това наистина е режим, който спокойно можеш да пазиш цял живот. И наистина главоболието ми е минало от това. През отпуската като се окъках с яденето, първата реакция беше да ме тресне главата, както си знае. Аз експериментално реших, че ще търпя и няма да пия хапче (за сведение досега без хапче не ми се е разминавало ни един път - лягам и ставамм с главоболие). Просто превключих на стриктна Зона и се оправих за по-малко от ден - все едно никога не е било. После, разбира се, продължих да се окъквам, но вече си пиех хапчета. Сега мирясах, обаче в края на септември и началото на октомври пак ще излизам в отпуска, та не ми се мисли.
Отговори с цитат