Виж само едно мнение
  #29  
Стар 28th December 2007, 14:03
summer77 summer77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 15
По подразбиране

Деби , аз те подведох , извинявай . Просто трябваше да си споделя а и искам да предпазя другите моми4ета като мен от моите грешки . За цици съм 4увала хубави неща за Н. Георгиев . Може би той е силен в тази област . Аз реших 4е няма смисъл да искам нещо от него - да ми върне 4аст от парите - знам 4е е в сферата на нау4ната фантастика а и нямам време и сили да се разправям , да ме оперира пак - ве4е му нямам никакво доверие и да ми дава пари не бих отишла пак при него . Затова ре6их 4е ми трябва истински специалист УНГ и си направих операция при доц. Карен Джамбазов . Той ми обясни същото - 4е ще вземе тъкан от къде беше не запомних и ще оправи хрущяла . Засега съм доволна , носа е доста по-малък , доста е прибран навъте . При отворения метод оба4е бъзстановяването става много по-бавно а и при мен са правени доста неща така 4е заега е трудно да се каже дали съм доволна а и още съм в гипс . Въоръжила съм се с търпение и вярвам 4е ще имам нормално , хубаво носле . Стискам палци на вси4ки на които им предстои операция и им пожелавам след това да си кажат - Струваше си , радвам се 4е го направих
Отговори с цитат