Виж само едно мнение
  #3  
Стар 9th August 2012, 20:55
_chick_ _chick_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 12
По подразбиране

знам, права си, но все още съм финансово зависима от родителите ми, които са твърдо против пластичните операции (най-вече за баща ми говоря, защото той ни издържа). За него нямам нужна от операции, имала съм психичен проблем и не знам си какво...никой не разбира как се чувствам, и колко ми е трудно да продължавам да живея с комплексите си. Пластичните операции, които искам да си направя са наистина много скъпи, но и аз съм много суетна...че 100% няма да харесам нещо и ще искам повторна операция - особено що се касае за гърдите ми. Големи са и увиснали, искам да ги намаля съвсем малко и да ги повдгна, да стоят като силиконови, ако въобще е възможно. Виждала съм много снимки на преди и след намаляне+стягане на бюст, но не ми харесва резултата...стоят като бабешки . Гледала съм снимки и на преди и след повдигане на гърди+ кръгли силиконови импланти, и точно такъв тип гърди много харесвам . Другия ми проблем е - абдоминопластиката. Няма как да не си я направя. Целият ми корем е в стрии, вследствие на наднормено тегло. Имам стрии по цялото тяло, включително и гърдите. За абдоминопластиката поне, нашите са съгласни да ми помогнат финансово, но за другите операции, особено на лицето са против. А за мен е много важно как изглеждам...не харесвам носът си, хлътналите скули и тънките устни, да не говорим, че горната почти липсва и е къса . На всичкото отгоре имам нужда и от блефаропластика на долни и горни клепачи. По дефектен човек от мен има ли? (( Искам да си направя и липосукция на ръцете най-вече...увиснали са и имам нацепена кожа. Всичките интервенции, които искам да си направя са много скъпи....за това се разрових в нета и намерих клиники, в които извършват същите операции на по-ниски цени...Така че, момичета, ако сте си правили някоя от операциите изброени в темата, но на по-ниска цена, кажете дали сте останали доволни и дайте координати моля Ви!
Отговори с цитат