Виж само едно мнение
  #134  
Стар 27th March 2009, 01:54
judi judi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 32
По подразбиране

Януари 2008г ходих при Симеонов. Тежах 75 кг, при ръст 170. Бях отчаяна. За 17-годишно (тогава) дете, такова тегло е нещо ужасно най-вече за психиката. Винаги съм изглеждала добре(не и тогава, разбира се), занимавам се активно със спорт. На режима, който ми даде изкарах 5 дни. За мен беше непонятно как няма да ям шоколад, оцет, сол и тн. и т'ва за ''2 реда х 50% от колонка са равни на 1 цял ред'' и до сега не съм го схванала, даже ще се радвам, ако някой ми го обясни. Отслабнах с Редуктил и много воля. Тази зима, обаче пак качих и то доста - около 6 кг ( в момента съм 69). Чака ме бал, след това море и изобщо и да не беше така искам да обичам това, което виждам в огледалото ( да не помислите, че сега го мразя!) Спомних си за посещението ми при Симеонов и суперлативите, които бях изчела в този форум за него. Благодарение на форума аз се свързах с него. Сега горещо ме вълнува конкретното, което е променило мнението на shona и lottus, защото именно от техните мнения бях повлияна, както и на Amanda1. Ще бъда благодарна, ако получа отговор, дори и да не бъде публикуван във форума, а ми бъде пратен на ЛС. За мен е важно да зная истината, защото както масата аз също бях очарована и ако не бях изчела по-обстойно мненията, както в тази, така и в други теми, в които сте писали, още днес на обяд щях да му звънна за час. Доста ми повлияха и мненията на Maria Vassileva, не отричам, само не разбрах дали и тя е ходила при него, но мисля, че в случая това няма значение. Вашите мнения ми повлияват, защото явно за да промените възприятията си относно Симеонов, значи има основателна причина, но аз съм човек, на когото му трябват конкретни доводи. Благодаря предварително!
Отговори с цитат