Виж само едно мнение
  #90  
Стар 29th May 2009, 15:24
Аватара на Adelini
Adelini Adelini не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2009
Град: София
Мнения: 670
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аниto
Здравейте,аз искам да се консултирам по друг въпрос,имам белег от изгаряне със гореща вода,белега ми е от 15 години аз сам на 18.Преди месец си направих операция и отстраниха голяма част от белега ми,но ми остана така наречената пигментация,именно заради нея белега ми блъска толкова много на очи . Искам да попитам тази продцедура микродермоабразио може ли да ми помогне на мен или мога да се подлойа на друго,ако някой има или е имал същия проблем нека да ми каже каква е вероятността тази пигментация да изчезне сас някакви продцедури или и невъзможно,като се има предвид че ми е от 15 години
Мисля, че е доста рано да правиш каквито и да било процедури върху белег на 1 месец. Доколкото знам белегът заздравява с месеци, до 1 година се променя. Изчакай да мине време, мойе и да изчезнат тези петна. Консултирай се най-добре с лекаря си по този въпрос щом те притеснява.
Ти мажеш ли го с нещо?
При кого се оперира ако не е тайна? Тъй като и аз имам стар белег от изгаряне и искам да се оперирам, но ме притеснява резултата, дали ще си струва. Ти доволна ли си от резултата?
Отговори с цитат