Виж само едно мнение
  #1638  
Стар 9th January 2014, 19:42
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweetcurse Виж мнението
Здравейте на всички....
На 25.11.2013 г. беше моята ринопластика при др. Дилбер в болница Ethica. На този етап мога да кажа, че съм доволна от резултата. Др. Дилбер е много любезен и добър специалист. От четири години обмислях корекцията. Първо бях решила да се оперирам при др. Джамбазов, но така и не успях да си уредя консултация. След това изчетох темата за турските хирурзи. Благодаря на всички, които са споделили и писали относно тази тема, и най - вече искам да благодаря на Нелка за смелостта да публикува темата за турските хирурзи. Благодаря много и на Elly Stefanov за подкрепата преди и след операцията. Да не пропусна да благодаря и на сестра Айше Расимова, която много ми помогна. Тя е много мила и действително е много красива Готова съм да отговоря на всички, които се интересуват от ринотопластиката при др. Дилбер. Сминки ще изпратя на тези които желаят само на лични.
Здравей!радвам се,че си направила добър избор и че не си се оперирала при Джамбазов,аз обаче направих тази грешка!Би ли ми изпратила снимка на имейла silvia_kalin@abv.bg ? Благодаря ти предварително!И още веднъж честито за новото носле!
Отговори с цитат