Виж само едно мнение
  #7  
Стар 1st November 2007, 22:29
Аватара на adyonas
adyonas adyonas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 583
Изпратете съобщение чрез ICQ до adyonas
По подразбиране

Еми как да не избера математика???Няма кво друго--то или мат или англ,ама предпочитам мат.Пък на всичко отгоре те задачите не са трудни.Ако си решавала тестовете на УНСС--общия модул,нещата за матурите са абсолютно същите.А наистина няма какво др да избера,аз си мислех за географията,ама матурата е върху геаграфия на света,а не върху география на Б-я,така че тва ще е мойта--БЕЛ и МАТ.,кво да се прави.Знам че мпже ми развали оценката,но ако е това,което е дадено в сайта на МОН нещата по мат за сега са розови за мен,проблема ми е БЕЛ-а
Ето ви инк към примерните матури в/у всички предмети от сайта на МОН http://mon.bg/opencms/opencms/documents/dzi[/quote]

Да и аз имах нещо такова предвид, че не всички имат нужните часове за да могат да изберат от всичко. Ако имаш математика в 12 клас, това ти е +, но аз и математика нямам... Видях ги тестовете и не са кой знае какво, но все пак се иска подготовка. Пък колкото до бала и матурата, моя бал е някъде към 22-23, след което трябва да имам стаж за 2 квалификационна степен на професията, който е около 10-12 дни. Къде матура, къде бал, къде кандидат-студентски изпити?!? За екскурзия да не се говори, освен ако не е септември след изпитите на ВУЗ-овете. Много тъпо е измислено.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
Отговори с цитат