Виж само едно мнение
  #399  
Стар 6th January 2011, 07:45
happyman happyman не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Disaster92
Всичко е до психиката и волята.Аз лично никога не съм пушил.Ако много го искаш ,ще намериш сили да спреш.Всички дъвки и простотии нямат никакъв ефект само си даваш парите напразно.Също така трябва и спрот ,защото напоследък като се заглежам по хората докато варвя по улицата повечето са затлъстели ,водят застоял живот и са с цигара в рака.Само едно не мога да разбера какво е това което ви привлича в цигарите,нямат нито един плюс.Пък и повечето ми съученици си мислят ,че е голяма газария да пушиш и съответно се тровят и дават пари заради еднот нищо.Народа е станал така алчен ,че се чуди какви простотии да измисля само и само да печели пари ,дори не му пука ,че заради неговата алчност и да си направи кефа от пари умират хиляди хора.
Не можеш да разбереш, защото никога не си пушил. Не казвам че трябва да пропушиш - просто приеми че има неща, които не разбираш. Щом толкова много хора пушат и им трудно да ги откажат, значи от една страна ги привличат цигарите - от друга страна осъзнават, че им пречат. Не съм съгласен с твърдението ти, че народа е станал алчен - той е такъв какъвто е - като всеки друг народ. Всички хора по земята са еднакви. Само проблемите им са различни. Тъй като те дразни алчността на хората, като любител психолог мога да кажа че имаш проблем с парите и го експонираш върху другите.
Отговори с цитат