Виж само едно мнение
  #677  
Стар 5th October 2013, 18:02
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabriel Виж мнението
Честно казано коментара, на еди си коя си, че изгледжа подгръдната ми е от сланинки ми се стори толкова жалък, че дори не си направих труда да отговарям, само леко се позасмях, когато го прочетох. Наистина 60 кг звучи доста на тая височина, но не съм дебела, е не съм и слаба, просто имам доста мускулна маса. Но е много тъпо да си мисли, че може би съм нещастна и затова имам нужда от по -големи гърди и ако отслабна ще съм щастлива. Изглеждам може би добре след като има мъж, който би платил тази интервенция за да се чувствам по-добре. Ако аз съм толкова тъпа и не се усещам, че съм дебела, може би той щеше да каже - Я да ти сложим гастрален пръстен първо, пък тогава цици хахах. Просто гръдния кош ми е доста широк, но и Тепавичарова се слави с това, че не слага големи размери, дори не съм чула да е поставила на друг 400 кубика от първи път, а на мен много ми се искаше при нея, но се опасявам, че ще са все едно мойте с подобрен горен полюс. Другото, което е интересно, че според мен имам някакво малко увисване, а тя не спомена изобщо за такова или за някакво запълване на кожа, каза само, че имам някакво усукване на гр.кош. Ще видя кво ще ми каже и Стоянов и ще споделя, щото повечето от момичета тук явно са добронамерени и искащи да помогнат, а не комплексирани момиченца, които се месят в теми, които не разбират.

Въобще не го приемай вътрешно!
И аз съм около 60 кг, но никой не ми ги дава. Даже ако смъкна и почват да се притесняват хората за мен. На всеки стоят различно килограмите. Дори да не са мускул - може костната ти структура да е по-тежка. Колкото и нелепо да звучи - с мускул или без, ако падна под 60 , ставам прекалено кокалеста и изглеждам недохранена. Друга жена пък и на 48 кг може да изглежда пухкава... Така че никакво отношение нямат нито килограмите, нито обиколките, към това, което огледалото показва.

Не се кахъри за Тепавичарова - има и други добри хирурзи. Аз лично, и доста момичета тук, сме предоволни от Стоянов. Консултирай се с него, той има страхотно точно око за параметри при импланти.
Успех!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат