Виж само едно мнение
  #18  
Стар 4th November 2007, 11:56
eclipse eclipse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 33
Изпратете съобщение чрез MSN до eclipse
По подразбиране

Първо, искам да благодря на BiliR за споделения опит! Много, много полезно за всички, на които предстои такава операция, и най-вече обнадеждаващо! Много се радвам като прочета положителни отзиви, иначе не знам как бих се справила с депресията "около" моя корем.
Ще си позволя да резюмирам за новите: Най-вероятно никой няма да ви насочи към конкретен хирург. Няма гаранция, че някой "прехвален" ще се справи добре при вас - и така се спестява доста напрежение и нападки м/у потербителите (на които, уви, сме били свидетели в други теми).
Принципът е: четеш, събираш отзиви за хирурзи, интервенции и т.н., избираш си няколко хирурга и отиваш на консултация при тях. На място решаваш кой е "твоят".
Понеже разделите не са подредени още (т.е. има стари теми за абдоминопластика, които още не са прехвърлени тук), обобщавам: Имаме 6-7 момичета с абдоминопластика (3 - при Н.Георгиев, 3 - при Заякова(от които една "поправителна" след окепазяване от Калудов), 1 - при В.Петров(недоволна!),). Доколкото съм следила темите и момичетата са споделяли след операциите - от първите двама хирурзи май няма недоволни. Имаше отзиви от втора ръка и за други хирурзи, но едва ли е уместно да се споменават.
Аз нямам опит, но следя всичко по темата от година насам - дано съм била полезна.
Отговори с цитат