Виж само едно мнение
  #22  
Стар 4th January 2011, 20:16
shane_shaya shane_shaya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Благодаря ти, Мена! И все пак ще споделиш ли къде ги прави? И горе долу колко препоръчваш да се изчака? В областта на скулите за 1 седмица отново се появи гънката Аз се насочвам към Рестилан и по друга причина - знам , (четох), че е по-плътен от Juvederm - забелязах, че е слязъл с около 0,5см по-надолу от бръчката и сега понякога се забелязва нещо като втора под нея. Естествено не е кой знае какво, забележима е едва-едва, но все пак...Може би е трябвало по-дълбоко да го инжектира, не знам..тук вече гадая..
Seadd, аз си сложих по 1/2 ампула и в двете и една цяла в брадичката. Juvederm обаче са 8 мл. не 1мл. И наистина търсех и увеличение, защото по принцип харесвам по-подчертани скули, но по-важното за мен беше да ги запълнея тези гънки. А пък те започват от почти вътрешната част на окото. И все пак, сега като се гледам определено са по-подчертани, имайки предвид, че все още имам да запълвам бръчките точно в областта на скулите, така че като цяло мога да кажа: It works И стои мн естествено ))) Надявам се да съм била полезна
Отговори с цитат