Виж само едно мнение
  #839  
Стар 23rd January 2015, 08:11
Аватара на stejsito
stejsito stejsito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Добре, че днес съм жив, иначе ако нещо ми се беше случило и бях гушнал букета никога нямаше да разбереш, че не съм те е описвал, нито визирам теб със конкретните снимки, но използвам случая да напиша това към всички които четат и го правя, защото може да има такива, които да пренебрегват тази важна част.
Аз пак може да прикачам снимки и да пиша за това, но то не е конкретно насочено към теб. Винаги съм призовавал хората да спортуват и никога няма да спра да го правя, както и да им казвам, че пушенето е най-голямата глупост на света !

А пък ако мога да си кажа мнението за това което те интересува и то е нещо което съм го чувал и чел от много жени, че е много по добре да се направи такава операция след раждането ! Ако можеш да си го позволиш обаче, може и да си сложиш сега, с пък ако има влошаване след раждането и тогава да си направиш нова корекция. То и без това сега ще навлизат нови импланти доста по леки от сегашните !
За какви нови импланти става въпрос?! Подкрепям те за спорта не че гърдите не са важни,нооо един готин задник с яки бедра си е супер гледка!
Отговори с цитат