Виж само едно мнение
  #4  
Стар 23rd November 2006, 01:44
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране

Здравей MMM,

Мерси за емейла. Сега на въпроса, аз съм си правила и двете но това което ти е казал Стоянов е вярно, все пак аз също при него смятам да си направя пълната промяна като му дойде времето.

Но по реда на номерата. Тази терапия е добра защото за разлика от пилингите няма начин да получиш алергична реакция или болки или да си в домашен стационар докато можеш да се покажеш навън. Въпроса е обаче какъв тип ти е кожата, в каква степен са проявени дегенеративните процеси предизвикващи бръчките и смъкването и не на последно място възрастта.

Всъщност ефекта е невероятен но при моята коя, и на 38( преди 10 месеца когато си я правих) цилата работа изтрая 8 месеца като най свежарски пейзажа беше в първите 5 след това пак взе да се връща старото положение полека лека, а аз си правих 14 процедури че с моето Хашимото и останалите ми орбитални около него заболявания кожата ми беше ужасна но след това дето се вика \ъ\ъВеселушка светна като кръшка\Ъ\'.
Но ако твоята коя е млада и не особено поразена от ефекта на годините, гравитацията, пушене и хипер дехидратация ще има ефект със сигурност.

Но моето лично мнение е че струва твърде много за недостатъчно дългият период на ефективност. Аз лично смятам да правя пълен ендоскопски лифтинг с липосукция на бузите и пълен набор от лицеви импланти , но не знам защо това с пълнят комплект импланти и липо на бузите не се практикува в БГ. Иначе и аз при Стоянов за всичко останало. Видях пълна промяна на друга БГ матска която е правил преди няколко месеца и се обезумих от светли надежди.

Ако нямаш против би ли казала цена ориентировъчно защото и тук никак не е ефтина Алума-та. А може бие скъпа именно защото няма нищо общо с хирургическите лифтинги а пък за малко се получава точно такъв резулта и ако човек има достатъчно пари може без скалпел цял живот като с лифтинг да си ходи.

Пожелавам ти успешно вземане на решение такова каквото те устройва най добре.

Поздрави.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат