Виж само едно мнение
  #1225  
Стар 17th July 2013, 19:01
кукумицинка кукумицинка не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 207
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ai6erasimova Виж мнението
Podobre e da platis pove4e oba4e da e ka4estveno nyama smisal ot nyakolko operasiii posle stava mn po trudno rezultata nemoje da se garantira 100 prosenta trabva da izberete pravelniya hirurg tova vse pak e nos ako iskate da idvate v tursiya sim gotova da vi pomogna imam mn poznati hirurziii
То по принцип е по-добре с една операция да си решиш проблема, но понякога просто не става... Аз почти последните пари си ги дадох за операция. Към момента на операцията бях безработна с неясно бъдеще. За 1100 лева се сдобих с що-годе приличен нос, с дефекти, но по-добър от предишния, с който мога да живея поне. Със стария бях стигнала до такова душевно състояние, че просто не можех повече да живея така. Сега животът ми е по-добър. Живот и здраве, след година-две, ако все още съм на същия акъл, ще имам парите да си доизкусуря носа в чужбина. Не съм от перфекционистите явно.

P.S. Обаче, ако съм на мястото на Рими, и дам толкова много пари, със сигурност ще се газирам и ще има ривендж. Тя много спокойно го дава. Аз щях да пращам отрязани конски глави по куриер на хирурга сигурно в такъв случай.

Последно редактирано от кукумицинка : 17th July 2013 на 19:08
Отговори с цитат