Виж само едно мнение
  #760  
Стар 5th January 2015, 13:31
pipi23 pipi23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 1
По подразбиране :)

Цитирай:
Първоначално написано от sba0949 Виж мнението
Здравейте. Първо искам да ви благодаря за всичко, което сте писали тук през годините. Този форум много ми помогна преди операцията, а и след това.

Преди 1 седмица се оперирах при д-р Живко Кънев във Вита. Операцията струваше 450 евро с локална анестезия.
С прекрасни впечатления съм от доктора, голям веселяк и професионалист. Определено знае как да те предразположи психически за операцията.
Взе ми за консултацията само 15 лева, въпреки че по ценова листа е 35 лева.

Операцията я направи 5 дни след това, в деня на операцията трябваше да нося документ от изследване за пълна кръвна картина. Продължителността на операцията беше близо 2 часа. Болка има само докато ти поставят упойката, но не беше силна. По време на операцията сестрите и доктора говореха много, разказваха забавни случки и така се разсейвах. Чуваше се самото зашиване и изрязване или пилене на хрущяла. Беше много интересно.
Веднага след операцията ми дадоха да видя резултата, след това ми превързаха главата с марли и бинт и след около час и половина напуснах болницата. Първата нощ и на другия ден след това имаше лека болка, изтръпване и стягане от самата превръзка. Трудно се хранех, но после бинта отпусна и всичко беше нормално. Пих антибиотик, болкоуспокояващо от рода на аналгин, витамин C и лекарство подпомагащо съсирването на кръвта.
Вчера бях при доктора за да махнем бинта и превръзката. Ушите ми бяха подути и зачервени с леки сини петънца. Сега нося лента на главата денонощно. Вече започват да се нормализират и отпускат. Не са толкова подути. Всичко мина нормално. С тази превръзка и бинт бях 6 дни и си почивах вкъщи.
Едното ухо стърчи отгоре леко, повече от другото, но това е нормално - все пак не може да са абсолютно еднакви.

Това е от мен, ако някой има въпроси ще се радвам да отговоря и да помогна за нещо.
Здравейте,аз също съм се спряла на д-р Живко Кънев,искам да попитам дали сте доволни от вече крайният резултат,когато са спаднали отоците (да са минали няколко месеца след операцията) и колко време сте носели лента за коса, защото от това което чета при всеки лекар е различно ))
Отговори с цитат