Виж само едно мнение
  #230  
Стар 17th April 2007, 01:08
Elanka Elanka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: Варна
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте, аз съм нова тук и се радвам да бъда част от този форум!

Моля ви, помогнете ми! 20 годишна съм, 165 см. Кажете ми нещо повече за МЕДА! Имам проблем с тоя мед! Мога да изям почти половин буркан на веднъж! Много обичам!! Предполагам, че е много вредно за организма, а и за фигурата. От началото на миналата година малко започнах да се отпускам що се отнася до физическо движение, но що годе успявам да задържа килограмите. От септ.2006 пия черен чай с оцет до средата на март.Исках да го пия сутр.-об.-веч.(вредно ли е).Обаче по 8 часа на ден в работа няма да си нося чайника я.+ това в почивката (работя в хранително заведение) в продължение на 2-3 месеца ядах разни садвичи.Но за сметка на яденето пък съм на крак и в постоянно движение.Опитвах да имам някакъв режим на хранене на спорт.Но в крайна сметка се занимавам и с музика и четене и, боже мой, как да съчетавам толкова много неща в един ден(ами време за гаджето, приятелите,роднините, а кога ще спяяя<добре че поне не хойкам по дискос>)???Аз съм за първи път на постоянна работа и се чудя как успявате бе жени, а и мъже да организирате времето си?Повярвйте ми на мен ми е доста мъчително да го направя!В средата на март се разболях за месец и спрях чая.И на пук на всички шоколади и други сладки, които просто от началото на годината си позволих да изям с килограми (липса на воля просто, а иначе я имам), от 1 Април (ама не на шега ) исках да почна една моя си измислена диета: сутрин-добро хранене; обед и вечер - ябълка с кисело мляко и тренировки за около час...Сега сме 17 - естествено, че няма да си спазя напълно измислената диета.Даже сега така ми се приядаха семки, че изядах сигурно 300гр. тиквени такива.Да не говорим, че това се случи сега в 23ч. Но от всичко най-важното, което искам да ви кажа е,че каквото и да правя килограмите си остават 53 и противно на моите очаквания, тялото ми не се е променило значително, само дето малко коремчето изпъква малко повече (ама мазнини какво да се прави). А имайте предвид, че аз определено съм склонна към напълняване! О, забравих да спомена ям само черен хляб, но лошото е че го мажа с много маргарин и пия прясно мляко, колкото ям мед -> ХАХА, ДАБЪЛ ЧРАБЪЛ, УЖАС НЯКЪВ

Кажете ми сега конкретно за: меда, черния чай с оцет, оправията с времето, ще поддаде ли киселото мляко с ябълка, за волята и сладките неща няма да питам и знам, че трябва много трен ама времето си остава проблем... Да зема да почна май някви хапчета, тъй кат се замисля е най-добре...

ПС: Съжалявам, че писах толкова много, но се надявам да бъда "прочетена", разбрана и "отговорена"


Лека всички! И благодаря предварително!
__________________
Нека бъдем истински както със себе си така и със другите!
Отговори с цитат