Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #11  
Стар 12th November 2013, 21:35
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

На 100% ми се потвърдиха предположенията, направо трябваше да почнеш с тази история. Както и предполагах, той е доста нерешителен, бил е объркан, за пръв път се сблъсква с подобна ситуация и просто не е знаел как да реагира.

Ти от своя страна както предполагах, не си разкрила чувства си изцяло пред него, ти казваш - "не ме ли усеща как треперя в ръцете му", има погледи, страст, но всичко това е трябвало да го изкажеш с думи, да му кажеш че го обичаш и искаш да си с него. Ти просто не си се борила за него, а той пък е нямал смелост да прекъсне връзката си с неговата приятелка.

Още от първият ти пост беше ясно, че си лудо влюбена в него и той също е щастлив със теб. Тази история е добре да прочетат и мъже и жени, която да им напомни колко е важно да се премислят добре всичките си действия, когато човек решава да сключи брак той трябва да мисли и със сърцето си и да почувства дали това е човекът на неговият живот.

Наистина са по сложни раздялите със брак и деца, но всеки има право да е щастлив, аз знам доста такива случаи на раздели и със малки деца и тези раздели са били правилни и дори много често е добре и за самите деца и тези хора сега са намерили щастието на друго място.

Надявам се да споделиш как ще се развие случаят и какво решение ще вземе той, дано да е това което се надявам, защото от това което чета мисля, че няма да го понесеш ако не си с него !
Отговори с цитат