Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #25  
Стар 13th November 2013, 20:14
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Аз ще коментирам като страничен наблюдател... виждам много егоизъм от страна на този мъж. Дали съзнателно или несъзнателно той те манипулира. Опитай се да избягаш от чувствата си за няколко минути... раздели един лист на две, постави себе си от едната страна и това, което ти имаш и него от другата страна (твоята страна от листа ще остане празна).

До някъде и ти си поставила нещата така.... ти си винаги "там" ако на момчето му се гушка, а какво става когато на теб ти се гушка? Аааа ма то не може, защото той си е при семейството.

Ако си склонна да оставиш нещата да продължат така (а те няма да се променят, доколкото зависи от него) трябва да се отърсиш от емоциите и да се опиташ да се наслаждаваш на малкото моменти на взаимност, но и да не страдаш, когато го няма. Само че ти си толкова влюбена, че намираш оправдания за всяка негова постъпка и не вярвам да се справиш с една такава схема на взаимоотношения.

Тази "връзка" не е здравословна за теб. Не знам на каква възраст си, но не може цял живот да го чакаш.

Жертвата в цялата тази дълга история си ти и ще продължиш да бъдеш жертва.

Извини ме, звуча остро, но понякога на човек му трябва едно здраво разтърсване, за да се осъзнае.
Отговори с цитат