Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #35  
Стар 18th November 2013, 03:20
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз бях раздвоен и не знаех в коя посока да напиша коментарът си, защото не бях сигурен дали има шанс нещо да се получи с това момче или не. Видях колко си влюбена и той има чувства към теб и би било хубаво такава любов да се събере и за това не знаех в каква посока да напиша нещо. Целта ми е ако мога да ти помогна, може да е с малко, но да е нещо с което по лесно да преодолееш този тежък етап от живота си. Ние няма как да ти повлияем на крайните решения това е ясно, а и поне на мен не ми е това целта.

От това което съм видял в живота и то не е малко и това което сподели сега, бих ти дал съвет да положиш нужните усилия да го збравиш, няма да е лесно, да ще боли, ще има сълзи, ще има страдание това е ясно, но ти трябва да опиташ да погледнеш напред от тук на сетне и да опиташ да не мислиш за него. Това е една тежка битка със себе си, която трябва да спечелиш !

Искам да призова някоя жена, която чете тези редове и е преживяла подобна драма в живота си и е успяла да се изправи, да продължи и да открие нова любов не по малко силна и която също не е вярвала, че ще намери друга такава. Нека разкаже своята история, която ще помогне много на това момиче, точно в този труден момент.

Мога да те уверя, че любовта не е само една единствена на света, но ти сега още си под влияние на чувствата си към това момче и няма как да го разбереш и да го повярваш. Ако наистина ти е много тежко е добре да посетиш психолог, това може много да ти помогне, на тях точно това им е работата.

Във никакъв случай не трябва повече да поддържах контакти с това момче, много се надявам в неговият брак да няма сътресения на един по късен етап в който да реши, че не може повече така и е готов да се раздели с жена си и да те потърси пак, а ти вече да си имаш друг мъж. Това колкото и да е малко вероятно и да прилича на сюжет от някой сапунен сериал и филм, хич не е невъзможно да се случи. Трябва да опиташ да прекъснеш всякакви контакти с този мъж, не го ли направиш нищо добро не те чака !

За мен един мъж, който не може да се пребори за любовта си той не я заслужава ! Той няма никакво намерение да се бори за теб, човека си има семейство и дълг към него и няма намерение да се разделя, за това бягай далеч и опитай да не мислиш за него. Ще видиш, че след време ще откриеш друга също толкова силна любов, за това призовах някоя жена да сподели как е била в твоето положение, но сега е щастлива и много влюбена в човека до себе си, за да видиш, че любовта не е само една във живота !

Сега след като е ясна неговата позиция, май не е било добре, че е разбрал за изневерите на жена си, но това вече е минало и от прочетеното за него ми се вижда от хората, които лесно прощават.
Отговори с цитат