Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #38  
Стар 18th November 2013, 09:31
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Била съм в подобна ситуация като на unusual , беше ми много трудно , както тя самата споменава не можех да дишам, имах болка в гърдите толкова силна и болезнена ....
Аз лично се измъкнах от тази ситуация , като прекъснах всякакъв вид комуникация и виртуална , започнах да чета повече книги и най вече психология , започнах да се срещам с различни и нови хора , и сега 8 месеца по късно като чели започнах да виждам недостатъците на въпросния човек , които интересно в по ранен етап не съм ги виждала , била съм сляпа... Преди подобно на unusual, го защитавах и подкрепях във всяко едно действие , но сега е различно ... Била съм лъгана и манипулирана , заслужавам по-добро и се радвам , че не е вече част от живота ми , а съм си мислела , че това е единствения , неповторимия и , че никога няма да има друг...
Пожелавам ти успех unusual! СМЕЛО НАПРЕД!!!
Същото съм преживяла и аз. Минах през този ад. След като приключих с момчето 4 години не можах да допусна мъж дори да ме доближи. Точно като Тунинг аз приключих всякаква комуникация с този човек. Той искаше да запазим приятелски отношения. Отказах, на този етап приятелско отношение не можех да му дам.Спрях да ходя там където ходи той. Правех всичко възможно да не го виждам и срещам дори случайно. И аз като Тунинг започнах да чета много книги психология.Отдадох се и на работа. Започнах втора работа-от 9 ч. до 6ч. на едно място, след това до 12 вечерта на друго място. Пиех хапче, от което веднага да заспя и така. Много боли, сърцето ми се късаше, не ми се живееше. Но малко по-малко в един момент започна да ми преминава. Крачка по крачка. Да, времето лекува.
Определено излязох права за това твое момче и първия пост , който ти написах. Колкото и да го обичаш не се връщай при него. Не му позволявай да те търси - повече от това няма да ти даде, бъди сигурна. Той знае за чувствата ти и най-нагло може да се възползва от тях. Не го позволявай, колкото и да ти е трудно.
Бъди сигурна, че е за добро. В един момент ще бъдеш щастлива че не се е получило. Господ си знае работата.Определено не това е твоя човек и нямаше да бъдеш щастлива с него. Но всеки един човек, всеки един, трябва да преживее любовна мъка, всеки трябва да мине по този трънлив път. това изгражда характера ти, дава ти отговори какво искаш и какво не от един мъж. Какво да позволиш и какво не на друг мъж.
Мой съвет - остани насаме и се нареви едно хубаво-даже с глас. Излей цялата си мъка, не таи в себе си.

Последно редактирано от Шоки : 18th November 2013 на 11:24
Отговори с цитат