Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #45  
Стар 19th November 2013, 22:11
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Аз пък ще те посъветвам обратното на това, което казва Пуфпаф. От написаното от теб, оставам с впечатлението, че си интровертен тип, не особено показваща чувствата си, оставяща хората с впечатление че си "дръпната", "по-особена", дори затворена, затова си се отдай на болката.

Никакви излизания насила, виждания с приятели и подобни няма да те разсеят, ти физически ще си някъде си, но умът ти ще е зает с момъкът. Шансовете да "замениш" Него с друг е почти минимален, или поне аз оставам с такова впечатление, но дори и да го направиш, възможността съвсем да се скапеш е огромна, така че не прави нищо, което не ти се прави. Ако ти се прави нищо, просто... прави нищо.

Фактът, че си писала тук е знак, че почваш да се "съвземаш", трябва ти още малко, за да станеш на пепел и да се надигнеш. Ще дойде и този момент! Скоро! Тогава сама ще изпиташ желание да излезеш и ще го направиш, не защото "трябва", а защото "искаш" - разликата е огромна.

Ако имаш много свободно време, не ти се излиза, ама пък не ти се седи и сама, с други думи, ако не знаеш какво ти се прави, води си дневник и описвай чувствата, които те терзаят. Гарантирам ти, че след някой и друг месец ще четеш с усмивка, интерес, че даже може и да се питаш: Аз ли съм била това?!
Желая ти успех!
Отговори с цитат