Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #49  
Стар 21st November 2013, 19:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Най-добре е щом така се чувстваш и не ти помага разсейването да изживееш тази болка по свой начин, която болка и тъга със сигурност със времето ще намаляват. Твоята работа щом е свързана със социални контакти, това всъщност още повече би ти помогнало от колкото ако излизаш с приятели. В един момент обаче, когато вече не си толкова зле е добре да се върнеш към нормалният живот и да излизаш и да се срещаш с нови хора, където ще срещнеш и новата с любов.

Хубаво е при теб, че и работата ти е такава да се срещаш с различни хора и от там може нещо да изскочи Много се надявам след време да се сетиш пак за тази тема и да ни споделиш как се е развило всичко (ако все още го има този форум и нас ), как ги чувстваш нещата на един по късен етап и евентуално да се похвалиш с нова не по малко силна любов, която пак ще повторя я има и те чака някъде там

Някои неща обаче аз не знам дали правилно ги разбрах от последният ти пост. Преди бях писал и стоя твърдо зад думите си и като страничен наблюдател и човек, който е видял много такива истории в реалният живот, мога да си позволя да го кажа и да го подчертая дори. Това което споменах в предните си мнения и сега ще го повторя е, че е много важно да опиташ да се откъснеш от този човек напълно, да опиташ да прекъснеш всякакви контакти !

Това което сега прочетох и не съм сигурен обаче дали правилно съм го разбрал е, че ти все още се срещаш с него и продължаваш да си неговата любовница.

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
Интересното е, че последните дни той е по-мил от всякога. Хубавото е, че не знам поради какви причини, но сега мога да се контролирам доста повече, когато съм с него. Изказвам мислите си, дори да звучат безумно. Не се съобразявам толкова какво говоря и как го казвам. Казвам му какво искам по-често, а когато сме заедно и трябва да си тръгне не го моля да остане още 5минути(да и това го имаше преди).
Не случайно съм много любопитен как ще се развие този случай с времето.
Ти в момента мислиш само за своите чувства и как вече можеш по лесно да се контролираш и как уж вече не си толкова хлътнала. Помили обаче какво е и от другата страна, дали помагаш на този човек и той да изгаси тази любов в сърцето си.

Повярвай този пожар трябва да се изгаси и от двете страни, представи си един ден ти вече си имаш нова любов, дори семейство и въпросният мъж реши, че вече не може така и му дойде решителността и те потърси отново ! Такива истории има не само във филмите, а и в реалният живот и то много повече !
Отговори с цитат