Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #50  
Стар 21st November 2013, 19:16
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
Когато не ми се излиза - не излизам, когато ми се плаче - изчезвам някъде сама и плача.. Когато ми е тъжно просто не говоря по темата - не мога да говоря. Пробвала съм като бях по-малка и това когато съм наранена да излизам с приятели или изобщо да излизам, с който и да е.. ужасна грешка.
Мен приятелите и музиката ми помагат, но ... всеки човек е различен. Иначе и аз не обичам да говоря пак, защото пак изживявам всичко.

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
В един от най-тежките моменти в живота ми когато загубих баща си и страдах с месеци, бях в чужбина сама. Ей така изведнъж реших, че трябва да направя нещо, не исках вече да страдам, трябваше да се разсея.. бях се запознала с едно момче - българин. Правих секс с него.. беше готин, забавен, всичко си му беше наред. След самият акт се чувствах отвратително, мразех се.. не можех да заспя до него. Опитвах се насила да стоя само и само да не се почувства той зле, но не издържах. Станах 2 часа през нощта и си тръгнах, след което го отбягвах с дни. УЖАС! Той горкия нищо лошо не беше направил, а аз се чувствах като най-големият боклук на света, защото направих нещо, което всъщност вътрешно в себе си не исках. Направих го, за да избягам за малко от реалността. Не помогна, даже по-зле стана.
Пробвай в такива случаи да обясниш (ако ще и да е измислено обяснение) - мисля, че тогава и ти самата ще се почувстваш по-добре, а не като супергаднярка.

Цитирай:
Първоначално написано от unusual Виж мнението
Интересното е, че последните дни той е по-мил отвсякога. Хубавото е, че не знам поради какви причини, но сега мога да се контролирам доста повече, когато съм с него. Изказвам мислите си, дори да звучат безумно. Не се съобразявам толкова какво говоря и как го казвам. Казвам му какво искам по-често, а когато сме заедно и трябва да си тръгне не го моля да остане още 5минути(да и това го имаше преди). Даже последният път, в който бяхме заедно(беше минала почти година от последният ни контакт) каза: "Тц, тц преди ме молеше да остана при теб..... сега дори не ставаш да ме изпратиш". Не се бях замисляла, за това. Но да, сега определено живота ми е повече под мой контрол и това ме кара да се чувствам доста по-силна.
Ама защо и как още се виждате с тоз господин ... ама, я да изчезва. Не, не мога да се стърпя, извинявай. Много по-лесно и бързо ще се справиш, ако не се виждате.
Отговори с цитат