Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #54  
Стар 24th November 2013, 04:28
blackman blackman не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 1
По подразбиране трудностите при изневярята

Здравейте!
Трудно ми е да споделя в мента каква е цялата история но в общи линии
е следната:

Проблемите почнаха когато жена ми си махна спиралата.
Започнах да правя секс със страх. Тя не искаше да сложи спирала пак
не искаше да взема някакви противозачатачни хапчета не искаше дори и презерватив да слага. При това положение страха беше във мен.
Твърдо заявяваше да я пазя тоест да не свършвам вътре но от това се роди
синът ми. От тоя моя страх спряхме да правим секс. (Разбира се че искам още деца освен двете които имам но проблема е със парите разбира се и жилището) Тя седи по цяла вечер във фейса и това е от 2-3 години там си пише с много хора разбира се и със свалячи и на мене я ми каже някоя дума я не и на мене ми беше много тежко. Един ден както си седях на работа се сетих че бях инсталирал една програма за отдалечен достъп и тогава дойде часът на истината. Макар и да беше лошо качеството на екрана само от две думи разбрах че докато съм на работа тя по скайп си пише и говори с любовник и то твърде интимни неща. На следващия ден пак влезнах тогава видях че тя си пише с друг и твърди че го обича и какво ще направи с тялото му и така на татък. На третия ден тя без малко да ме хване защото тази програма не става за следене. Разрових се в нета за няколко дни и отрих една която е триал но върши страхотна работа. Инсталирах я на лаптопа и с нетърпение очаквах да видя какво става. Самата програма прави снимки на декстопа и записва всяко натискане на клавишите. От там научих паролата от феса започнах да следя какво си пишат но в един момент изчезват от фейса. Досетих се че са в скайпа но нещо не успявах няколко дена да разбера паролата. През това време жена ми (или жена ни) ми поиска таблет който можех само аз да взема от един от операторите. Казах и защо не ще ти взема в изблик на умопомрачение след като се съфирясъх разбрах че съм допуснал голяма грешка. Край на следенето на лаптопа вкарах си страшен автогол.
Но докато го купя минаха няколко дни и аз успях да науча паролата и на скайпа. Започнах пак да търся във фейса програма за таблет но такава програма няма но успях да намеря друга която е безплатна и можеш да следиш къде се движи таблета заедно със собственика което за мен бе добре дошло по всяко време знаех къде е и така разбирах къде е защото тя издебваше че съм на работа. Продължавах да влизам в профилите и ида чета какво си пишат когато даже съм в стаята(Това не е ли голямо нахалство). Десет дена не можех да си намеря място но пред нея се държах някак и от децата се криех но ми беше страшно трудно. Един неделен ден тя ми каза че отива до близкия град за да се поразходи. Това беше сюблимния момент усещах че ще се срещнат и знаех от прочетеното чене само се срещат а и здраво се любят по няколко пъти на ден. И в место да видя аз че тръгва в тази посока за града тя отива точно в другата посока и стига до друг град със влака. Разбира се прекара там 6-7 часа в един блок и разбираемо е какво правят. Като се върна и през следващата седмица натисках по най-любещия начин но така не можах да достигна до целта поради една или друга причина. Тази седмица отиде за събота и неделя уж при някакъв роднина процедурата е същата.
Така ни минават дните тя си пише и ходи при него и се любят до полуда
а аз ги следя и плача защото сърцето ще ми се скъса.
Така скъпи колеги и колежки ако искате да разберете как да проследите своите неверни половинки пишете ми на blackman7005gmail.com ще споделя с вас начините и програмите за следене.
Отговори с цитат