Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #72  
Стар 16th February 2014, 20:45
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Боже точно вчера се сетих за теб, след като четох на Инчето коментарите и си помислих колко истории имаше във този форум и всичките момичета изчезваха и ние не знаехме как са се развили случаите и веднага се сетих за теб и си викам какво ли стана с това момиче, защото и твоята история е много интригуваща, много жалко, че си изтрила постовете си.

Мнението ми е, че ти няма какво да правиш на тази среща, ти няма защо да се унижаваш по този начин ТИ НЯМАШ ВИНА ЗА НЕГОВИЯТ ПРОБЛЕМ, вината си е негова и той сам трябва да се оправя. Дори ми се струва много нагло неговото поведение и изключително егоистично, както и преди бях казвал, че поведението му е много егоистично и необмислено.

Искам да ти кажа, че това въобще не е най доброто като мъж което може да имаш, но е разбираемо като се влюби човек за него други хора на света вече няма. Когато един ден откриеш новата си любов и видиш, че може да срещнеш дори и по добри мъже, сети се тогава за Пуфпаф и за това което сега ти казвам и, че съм бил прав.

Още преди ти казах, че е много важно да прекъснеш всякакви връзки с този човек, да го изтриеш от живота ти завинаги, защото в противен случаи не те чака нищо добро.

Това което той сега твърди, че имал намерение като се срещнете тримата да и кажел, че има чувства към теб и едва ли не на тази среща да сложи край с брака си са пълни глупости. Този човек ако иска да бъде с теб до сега да го е направил сто пъти и без да те занимава с подобни неща, сам щеше да се оправи с жена си.

Този мъж е изключително страхлив, ако ти смяташ, че това е твоят мечтан мъж, който не може да се пребори за любовта си, това би било много жалко. Без да знам почти нищо за теб смятам, че заслужаваш много по добър мъж, МЪЖ със главни букви, който нищо няма да го спре в името на любовта.

Сега запомни тези думи и те моля много добре да премислиш цялата ситуация и не прави тази грешка и не взимай прибързани решения ако той вземе сега да ти каже, че ще се раздели с жена си заради теб. Това може да е една грешка, която да има много много висока цена за теб. Това, че споделяш с нас, а и дори със твои приятели от реалният живот да споделяш е нещо от което може само да спечелиш. Ти си доста емоционално обременена и е добре да чуеш мнението и на други хора !

Последно редактирано от Pufpaf : 16th February 2014 на 21:15
Отговори с цитат