Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #73  
Стар 16th February 2014, 22:23
Аватара на unusual
unusual unusual не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 166
По подразбиране

Не той не твърди, че като се срещнем ще каже това, а че вече и го е казал. И го каза по повод на това, че аз го попитах как е могъл да ми ги наговори тези неща, дори да не ги мисли наистина. И го попитах дали такава е версията - правили сме секс и това е. И тогава той каза - "Не, аз и разказах всичко. Казах истината и че изпитвам чувства към теб".

И в крайна сметка да сме се видили тримата, да си кажем кой какво чувства и т.н.?? Да сме изяснили ситуацията.. на мен това толкова безумно ми звучи, чак се чудех дали го познавам този човек или с някой друг говоря...

Нищо де сега са си заедно. Тя си му сменя снимките във фейсбук и пише колко я обича, и вече е нейн. Единствената услуга, която ми направи, е че аз нямам връзка с него повече... Има хора, които просто не могат да бъдат мъже.. съжалявам, че ви обиждам, обаче не е нормално това. Има неща, които аз, макар да съм момиче никога не бих направила, каквото и да ми костват. Никога не бих наранила него по този начин, дори да разбия целия си живот. Явно при него не е така... И накрая какво - всичко е фалшиво.. аз не виждам смисъл в цялата ситуация.. той така или иначе вече семейство няма, колкото и да се правят, че всичко им е наред...

Поне аз мога да продължа напред.. не мисля, че си заслужава след всичко. Само ме е яд за загубеното време.. наистина си загубих времето, за човек, който дори накрая не можа да се държи мъжки. По-леко щеше да ми е, ако можех да си кажа "абе нищо, въпреки, че не е с мен не съжалявам... поне постъпи мъжки", но и това не мога да кажа.
Отговори с цитат