Виж само едно мнение
  #1008  
Стар 31st March 2008, 22:46
Aina Aina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Перник
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте момичета!
Нова съм в уютния Ви сайт,и веднага да споделя(всъщност за това се регистрирах,за малко повечко мотивация и от двете страни )
На тази диета съм от вече почти 40 дни.
Надолу съм със 15кг.И съм изключително доволна от резултата,но най-лошото е,че ми трябват още поне най-малко 15кг.
Като,че ли свалям повече на килограми ,отколкото на размери.На дрехи съм паднала само с 2 номера,като се има предвид кг.
Много съм стриктна и е сега от Вас разбрах,че може и по-честичко да се ядат трици.Аз попринцип от тях хапвам веднъж на 10 дни най-малко.
А и да ви попитам,има едни протеинови вафлички,позволявате ли си от тях,Protein Bar мисля,че бяха.? Много са ми вкусни,но пък имат доста "лоши" съставки,въпреки че магазинерката ми ги хвалеше ,че били подходящи.

П.С
И момичета искам да ви кажа,че откакто спрях киселите млека,(само киселите,другото си пийвах доста)килограмите като че ли се сваляха по-бързо.Така,че да знаете,че не са толкова безвредни киселите млека.(за 0,1 процент говоря)Та...който ги похапва повечко,да ги понамали малко за по-голям ефект.
Отговори с цитат