Виж само едно мнение
  #102  
Стар 16th December 2009, 15:08
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Мерси Не знам, аз се дразня от тези бръчици но сама съм си виновна от прекаляване с солариум и плажове Добре че отново е модерна бялата коя Близките ми не забелязват тези бръчици, но важното е че аз ги забелязвам и се дразня че ги има... Както и да е. Хубавото е че наистина и на мен погледа ми се отвори и веждите ми се повдигнаха, изобщо лицето ми след ботокса изглежда доста освежено. До колкото знам не всички които поставят ботокс в БГ, могат да се справят и с повдигането на вежди, защото ако лекаря не е опитен може да се получи точно обратния ефект.
Затова и не бих се доверила на разни козметични центрове, а само на пластичен хирург. Мисля лятото да си поставя ботокс за втори път, този път в БГ при д-р Янков, защото дори и да не ми се изгладят бръчиите, харесва ми този ефект на повдигнати вежди а мисля все още да не прибягвам до браулифтинг операция, поне не в близките 2-3 год.
Колебаех се между SkinLine и д-р Янков, тъй като в SkinLine си правих лазерна епилация, и там поставят и ботокс, но предпочитам да се оставя в ръцете на пластичен хирург а не дерматолози или козметички.
Може пак втория път да остана повече доволна, кой знае
Колко ви излезе поставянето на ботокса? Аз мисля да си слагам ботокс и филар в устните, пак за втори път. С сигурност ще ми излезе по евтино отколкото в Хелзинки, тук тези процедури ми излязоха 870 EU.
Отговори с цитат