Виж само едно мнение
  #107  
Стар 13th March 2011, 16:03
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Не знам защо ти е такова мнението, но започни да казваш "според мен е невъзможно", а не да го констатираш, защото по тоя начин констатираш, че цялата наука дето се върти около моделирането на тялото, всички спортни центрове, всички хора, занимаващи се с подобни неща, всички форуми (включително половината от тоя форум) и сайтове съществуват безцелно и не служат за нищо.

Първо невъзможни неща няма, второ дори да има, отслабването е много далеч от тая графа, ако ще правим някакво сравнение на трудностите в живота да постигнеш едно или друго нещо. И какво разбираш под "драстична промяна", според теб повечето хора се нуждаят от драстична промяна, тоест тежат над 150 кг ли? Щото аз съм с други впечатления, поне доколкото се впечатлявам от хората, които виждам. Никога не е била нужна хирургическа намеса, за да отслабнеш, никога няма и да бъде нужна, освен ако не говорим за хората по 300 кг, примерно, но те са единици, а не масовото население.

Не съм съгласен и за 5000 лв и лягането под ножа и идеалните резултати относно лицето - има достатъчно хора във форума в раздел "пластична хирургия", които ще ти обяснят, че 5000 лв са смешна сума и е смешно да говорим за "идеалния случай". Може би идеалния случай би бил 100 000 лв. "10 дни възстановяване" също е в сферата на мечтите.

Това е моето мнение, само че подкрепено с реалността, твоето пак казвам не знам от къде си го изградила, но е далеч от нея ; )
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат