Виж само едно мнение
  #400  
Стар 2nd November 2007, 22:59
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

не знам къде видя злоба (стигам до извода, че напоследък просто това е модерна думичка във форумите, щото доста хора с нея си започват изреченията с повод или без ), ама както и да е. Може би като поопознаеш потребителките тук, ще ти стане ясно, че на 99% от мацките никой не им е плащал интервенциите, повечето изкарват достатъчно, за да си плащат всичко сами, други вземат назаем, някои и кредити теглят. Това, че случая с теб и твоята приятелка явно е различен, не ти дава повод да глобализираш.
Да, доста жени лягат под ножа преди да родят (примера ти беше с кърмене, затова продължих в тази насока), тук има даже и такива, които лягат преди да са станали пълнолетни, по един или друг повод (обикновено сериозен). Но не гледай жените тук- това е специализиран форум и тук всяка втора е с някаква интервенция- като цяло, процента на жените, които си оправят кусурите с операции е доста малък все още. За съжаление. Дано все повече да могат да си го позволят. Сами. Аз лично много бих се издразнила, ако мъжа ми няколко пъти повтори, че не че има нещо против, ама все пак той е платил- най- накрая бих му теглила майната с извинение.
Reason, виждала съм снимки на гърдите на ужасно много момичета тук, като цяло смея да твърдя, че 99% са били страшно разумни и страшно сериозни в решението си да се оперират и са го направили в границите на естетичното и красивото- аз поне жена с фрапантни цици тук не съм видяла. Много са били "фокусници", "печени чушки" и всякакви други подобни, доколкото им знам мотивите на повечето, винаги е било заради собствено самочувствие.
Отговори с цитат