Виж само едно мнение
  #15  
Стар 30th June 2019, 08:43
mihailova.mmm mihailova.mmm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Връщам се тук след четири години от моята септо/ринопластика при др Иван Йорданов .
Носът ми продължава да оттича както в началото след операцията,особено сутрин.Също така имам и чести болки ,които преминават до обяд .Външният вид на носа няма да коментирам,само ще кажа ,че по цялата дължина е с еднаква ширина
Определено съм за ревизия ,но за жалост не мога да си я позволя.
Единственото положително е че дишам нормално.,т.е.можех да мина само с септпластиката и да спестя едни пари .
Ако имате здравословен проблем ,може би той е човека ,нооо от естетична гледна точка ,отчитам ,че е Гола Вода .
Знам ,че много момичета с грозни носове (като моя)нямат търпение да променят външния си вид като се оперират.В същото време нямат финансовата възможност да си позволят хирург ,който е наистина добър в работата си и се озовават в моята ситуация !
Така ,че обмисляйте внимателно ,не се доверявайте на сляпо и искайте лекаря Ви да поеме. някаква отговорност за последствията ,а не да ви казва :”Има време ..всичко ще се оправи “
До два месеца след операцията ,носът заема позицията ,която е окончателна .
Приказки ,че носът се променял до година и половина са булшит и лекарят ви просто иска да се отърве от вас.
Това е от мен !
Искрено се надявам момичетата ,които сега тръгват по пътя ,от който аз се връщам ,добре да обмислят това което съм написала !
Отговори с цитат