Виж само едно мнение
  #10  
Стар 7th August 2006, 14:06
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Това е много ужасно, да ти расте мъдрец... Моят расна 5-6 години, накрая проби с кариес, който като го разчовъркаха стана още по-зле, поду се, температурата се беше повишила, и зъболекарката ми ме прати на хирург, ама нали страха е голям.. Аз се самоизтезавах 2 СЕДМИЦИ!!! Такава болка в живота си не мога да си спомня да съм изпитвала. Пиех Аулин, 2 седмици не ядох и почти не спях, докато една нощ толкова подивях от болка, че ако имаше начин сама с голи пръсти щях да си го извадя. На другата сутрин отидох при хирурга. Не усетих дори като ми биеше упойката - аз на такива ужасни болки бях свикнала... И след 10 мин излязох от кабинета щастлива - наистина нищо не усетих, даже като ми каза, че съм готова аз продължих да стоя на стола, защото мислех, че съм готова само с биенето на упойката. После дори ходих да се разхождам 1 час в парка 8) Така че, отивай да ти го махат (ако е за махане, а и да не е - аз пак бих го махнала) НАИСТИНА не боли. Обаче най-добре отиди при хирург, или поне при мъж, защото не всички жени имат сили да извадят зъб без да го счупят. Айде, дано мине бързо! Стискам палци!
Отговори с цитат