Виж само едно мнение
  #3906  
Стар 5th August 2013, 13:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Това ме разсмя ... ама да, има и такива мъже.
И аз как се смях на това и точно щото има истина в него и как го е написала само

Обаче в едно бих я поправил и то е, че не става въпрос за липса на ценностна система, а по скоро за деформирана такава според нашите възгледи, но това не е проблем ако тези хора са щастливи.

Повярвайте тези хора наистина са щастливи по този начин, защото щастието се определя от ценностите и въобще от психологическата нагласа за това, какво те прави щастлив и какво не. Ако погледна изцяло през моите очи, според това, какво мен ме прави щастлив, аз също няма да мога да ги разбера тези хора, както и вие сега не ги разбирате.

Нека си живеят така, като се чувства най щастливи, ако не пречат на другите и заради тяхното щастие не страдат други хора, нямам никакъв проблем. Това което всъщност коментираме, може да се определя с една дума - пари срещу секс ! Има хора, които не им трябва повече, за да щастливи, ние не може да ги съдим. Не всеки може да изпитва силни чувства, към срещуположния пол.

Нелка го беше казал по назад, че това е легитимната форма на проституцията, ами шом има и предлагане и търсене, то нека си живеят хората, както се чувстват най добре ! Най важното е, че аз не съм богат поне за сега и съм си покоен, че която и да реши да живее с мен, то няма да е заради парите

Пфуу не знам само защо отделих това време, да обсъждам тези хора и тяхното щастие, което слабо ме вълнува наистина !
Отговори с цитат