Виж само едно мнение
  #3147  
Стар 16th March 2009, 08:39
Аватара на NaNsItO_M
NaNsItO_M NaNsItO_M не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 81
По подразбиране

BILI BIBIT Добре дошла в дуканския отбор всички ще помагаме с каквото можем всички момичета са супер точни и и много отзивчиви
Сега за мен вчера цял ден ме е срам да ви напиша какво прегрешение направих в сабота на малката на кръшенето но трябва да го споделя с някои ......и така изпих 3 чаши вино и една ракия и последствията веднага доидоха с 0.600 грама отгоре толкова съжалявам а представете си ако бях яла и торта новсичко друго си го бях порачала режимно маи досега бях единствената която не се излагаше с прегрешения но и моя ред доиде всеки ме напира аиде пиини малко за здравето на малката ..... и това ще се постаря да не се случва никога вече .Важното е че сега не задаржам свалих 0.200 грама от вчера пак е нещо отколкото да стоя на едно място
А сега малко за кръщенето моята кукличка не плака и грам усмихва се на попа голям кеф и беше всичко бече много хубаво получихме много подараци a мама много цветя
Това е засега момичета от мене и няма да се разсардя ако ме покритикувате целувки от мен засега и приятен ден
Отговори с цитат